WIZYTÓWKA BIZNESOWA EUROTRADE PLUS

WIZYTÓWKA BIZNESOWA EUROTRADE PLUS

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę jako oficjalny dystrybutor części zamiennych renomowanych producentów, którzy wyznaczają najwyższe standardy w branży motoryzacyjnej.

Nasza firma powstała w oparciu o bezcenny kapitał 15-letniego doświadczenia, zaawansowane know-how oraz rzetelną weryfikację realnych potrzeb warsztatów, sklepów i hurtowni części samochodowych.

Wszystkie te elementy połączyliśmy w spójną całość zdobywając silną pozycję na rynku oraz renomę odpowiedzialnego, rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

ZESPÓŁ EKSPERTÓW EURO TRADE PLUS

O KROK PRZED KONKURENCJĄ

Tworzymy doświadczony zespół profesjonalistów, który na bieżąco monitoruje regionalne i światowe trendy, analizuje potrzeby Klientów oraz optymalizuje ofertę tak, aby być zawsze o krok przed konkurencją. Systematycznie inwestujemy w rozwój naszych kompetencji zawodowych, aby z pełną odpowiedzialnością gwarantować usługi na światowym poziomie. 

NASZE KOMPETENCJE

IMPORT | DYSTRYBUCJA | WSPARCIE

Naszą misją jest zaopatrywanie warsztatów samochodowych poprzez rozbudowaną sieć sklepów i hurtowni partnerskich. Specjalizujemy się  w bezpośrednim imporcie oraz dystrybucji oryginalnych części oraz ich zamienników najwyższej jakości do wszystkich marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Dzięki systematycznemu wzbogacaniu naszej oferty zapewniamy Klientom pełen asortyment części eksploatacyjnych.

 

 


Części do samochodów europejskich, japońskich i koreańskich

 

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy młodych, ambitnych ludzi, chętnych do podjęcia wyzwania w branży motoryzacyjnej i kontynuowania sukcesów firmy EuroTradePlus. To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się z ciągłego rozwoju.
Poszukujemy osób, które, tak jak my, są otwarte na nowe wyzwania i gotowe stale rozwijać swoje talenty i dzielić się wiedzą.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

  • specjalista ds. zamówień
  • specjalista ds. sprzedaży
  • handlowca
  • pracownika działu eksportu wymóg: język angielski, mile widziany język rosyjski.


Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane
Jeżeli jesteś zainteresowany, to wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres info@eurotradeplus.pl, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU OSIĄGAJĄCEGO SUKCESY!
SZUKAMY NAJLEPSZYCH!